Уроки водіння для жінок

Курси водіння для жінок

  Любі жінки!

Вирішив виділити для вас окрему сторінку, тому що маючи великий досвід навчання водінню дівчат і жінок виявив істотну різницю між навчанням (точніше між до підходами до навчання) чоловіків і жінок і, сподіваюся, що маю правильний (з ваших же слів) підхід в цій справі.
Впевнено можу сказати, що до жінок потрібен зовсім інший підхід в навчанні, ніж до чоловіків. При навчанні водінню потрібно обов'язково враховувати особливості жіночої психіки і способ мислення. І головне тут те ЯК або ЩО відчуває жінка при навчанні, в якому емоційному стані вона знаходиться. Нерідко, чоловік-інструктор не бажає бачити і розуміти цю різницю в підходах - що призводить до негативних результатів (нерозуміння, конфлікти і т.д.). У роботі дуже часто зустрічаю жінок, які мають саме такий негативний досвід навчання. Це були або нерозумні в цьому плані інструктори автошкіл, або чоловіки, друзі та ін. Ні в якому разі не хочу когось образити, але в більшості випадків це були не інструктори. Це були просто наймані працівники, просто ваші чоловіки, просто друзі і т.д. А вам, прекрасні жінки, потрібен професійний інструктор-помічник (інструктор-наставник), який розуміє жіночу психологію. А чоловіки і друзі нехай краще залишаються хорошими чоловіками і друзями.

Водіння для жінок 1Також я впевнений, що інструктором у майбутньої леді-водія повинен бути обов'язково чоловік. Погодьтеся дорогі жінки, що в такій справі як навчання управлінню автомобілем, потрібно відчувати поруч міцне чоловіче плече інструктора), який обов'язково вас підстрахує, підтримає і зрозуміє.

У роботі з вами, дорогі дівчата і жінки, я намагаюся максимально використовувати весь накопичений досвід як інструктора з водіння (автоінструктора), а також знання особливостей жіночої природи для знаходження взаєморозуміння з метою досягнення необхідного результату. Намагаюся, щоб уроки водіння були насиченими, цікавими. Прагну до того, щоб під час заняття учениця відчувала себе максимально комфортно, спокійно і безпечно, і щоб після наших з вами курсів водіння, як кажуть, залишилася у вас добра пам'ять.

Водіння для жінок 2Занятія проходять тільки в світлий час доби щодня з 7-00 до 20-30. Маршрути занять пролягають в різних районах м.Києва. В основному, це Правий Берег (Академмістечко, Біличі, Ірпінь, Буча, Житомирська, Святошин, Нивки, Шулявка, КПІ, Борщагівка та деякі інші). Початок занять - метро Академмістечко.
За програмами "Маршрут""Разове" і "На вашому авто" маршрути водіння можуть проходити в будь-якому районі м.Києва, в т.ч. Центр, Печерськ, Оболонь, Троєщина та ін. Також, можливо проведення занять з водіння за місцем вашого проживання або роботи (умови обговорюються окремо).
Якщо ви хочете краще освоїться в власному автомобілі, швидше звикнути до інтенсивного міського руху, - у вас є можливість навчатися водінню зі мною на вашому авто.

Приходьте на заняття! Беріть уроки водіння! Ви навчитеся впевнено і безпечно водити машину в умовах м.Києва: правильно проїжджати перехрестя і пішохідні переходи, правильно їздити заднім ходом, правильно розвертатися і паркуватися у вузьких місцях, безпечно здійснювати обгін і перестроювання, правильно користуватися рулем й дзеркалами, а також багато-багато чого ще ви навчитеся робити ПРАВИЛЬНО!

Якщо ви дочитали цю сторінку до кінця, значить Ви безумовно наш учень і отримали право на ЗНИЖКУ 10% від вартості обраної вами програми. Скажіть про це інструктору з водіння на першому вашому занятті :-)

 

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!!!

(044) 361-27-46
(097) 975-62-89

 

З повагою
Володимир

Інструктор з водіння для жінок

 -----------------------------------------------

Ви також можете ознайомитися з ВІДГУКАМИ учнів і учениць, хто вже скористався однією із запропонованих Програм навчання водінню:

ОТЗЫВЫ ОТЗЫВЫ ВІДГУКИ ОТЗЫВЫ ОТЗЫВЫ

Якщо Ви ніколи не сиділи за кермом, або хочете заново, з нуля, пройти з інструктором курс навчання водінню на автоматі (АКПП), закласти правильну теоретичну і практичну основу безпечного управління автомобілем, то радимо Вам пройти курс:

С НУЛЯ С НУЛЯ З НУЛЯ С НУЛЯ С НУЛЯ

Тут ви можете ознайомитися з ВАРТІСТЮ і ЗНИЖКАМИ на навчання і вибрати для себе найбільш підходящий варіант:

ЦЕНА И СКИДКИ ЦЕНА И СКИДКИ ЦІНИ І ЗНИЖКИ ЦЕНА И СКИДКИ ЦЕНА И СКИДКИ

 

----------------------------------------------------

Повернутися на
"Головну"

 

 

 

 Інструктора з водіння або автошколу можна знайти за запитами: інструктор з водіння, автоінструктор київ, приватні уроки водіння, курси водіння київ, навчання водінню, приватний автоінструктор, водіння для чайників, водіння автомобіля для початківців, приватний інструктор з водіння київ, курси водіння для жінок , уроки водіння для жінок, водіння для жінок з нуля, уроки водіння автомат, навчання водінню на акпп, автошкола академмістечко, автошкола автомат, святошино, академмістечко, святошинський район

 

ТЕХНІКА ВОДІННЯ

Техника вождения. Парковка 90° (вар.2): авто-инструктор.kiev.ua

Парковка 90°

Цей варіант парковки під 90° застосовується тоді, коли маємо достатньо місця для попереднього маневру (тобто для заїзду вліво). Зазвичай можливість для такого виду парковки є на спеціальних майданчиках для паркування (біля супермаркетів, у дворах будинків і т.п.). У такому випадку ми приймаємо вправо до тих пір поки в двох бокових дзеркалах ми не побачимо, що стоїмо на прямій лінії до місця парковки. Після цього включаємо "аварійку" і повільно, контролюючи ситуацію по дзеркалах, практично по прямій заїжджаємо заднім ходом на місце парковки між двома автомобілями.