"З нуля"

Навчання водінню для новачків "З Нуля"

ПРИВАТНІ УРОКИ ВОДІННЯ ПО ПРОГРАМІ "З НУЛЯ"

Загальна Програма навчання водінню "З НУЛЯ" - уроки водіння для початківців на автоматі - призначена для тих, хто хоче ґрунтовно пройти курс навчання водінню автомобіля з АКПП автомат на професійному рівні, а також для всіх тих, хто хоче під час навчання максимально сконцентруватися на самому процесі навчання, на придбання правильних навичок управління автомобілем і швидкої оцінки дорожньої ситуації і, нарешті, найголовніше - на максимально безпечній їзді по вулицях міста. Іншими словами, це ґрунтовна комплексна програма навчання водінню для новачків та малодосвідчених і невпевнених водіїв.
! Якщо ж у Вас немає ПРАВ, то скористайтеся послугою "АВТОШКОЛА", де Ви зможете здати на ПРАВА, а також отримаєте якісну теоретичну і практичну підготовку. Уроки водіння в ""АВТОШКОЛІ" проводяться також за Програмою "З НУЛЯ".

Приватні уроки водіння "З НУЛЯ" - найбільш повна за обсягом програма підготовки водіїв і включає в себе всі основні елементи навчання водінню, які визначені у відповідних документах департаменту ДАІ в МВС України починаючи з вивчення початкових понять управління автомобілем (будова автомобіля, органи управління, приладова панель, правильна посадка та налаштування місця водія і т.д.) і закінчуючи практичним водінням в інтенсивному транспортному потоці в умовах міського циклу вулицями Києва, а також на трасі. Крім придбання практичних навичок водіння в програму "З НУЛЯ" входить також короткий теоретичний курс з Правил Дорожнього Руху (ПДР).

ВИ НАВЧИТЕСЯ:

1. Правильним практичним навичкам управління автомобілем: запуск двигуна і початок руху, розгін, гальмування, зупинка, рух заднім ходом по дзеркалах, правильне рулювання;
 2. Основним технічним елементам водіння: парковка заднім ходом під 90° і паралельно узбіччі між двома автомобілями, розвороти в вузьких місцях ( "розворот в три ходи"), рушання під гірку з ручника, парковка під 45°, "змійка" і ін, ;
 3. Відчувати габарити машини;
 4. Здійснювати Обгін і Перестроювання, а також Рух в інтенсивному транспортному потоці м.Києва, в т.ч. в "тягнучках", "пробках";
 5. Проїжджати регульовані і нерегульовані перехрестя, а також пішохідні переходи;
 6. Рухатися в темний час доби;
 7. Правильно оцінювати і прогнозувати дорожню ситуацію;
 8. Правил Дорожнього Руху (ПДР).

О ЗАНЯТТЯХ

Програма уроків водіння "З НУЛЯ" розрахована на 10-15 занять з автоінструктор в залежності від індивідуальних особливостей учня. Всі заняття супроводжуються необхідними теоретичними знаннями як з техніки водіння, так і по ПДР. У вартість занять ВСЁ ВКЛЮЧЕНО!!!

МІСЦЕ І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ

Заняття і маршрути проходять в межах м.Києва (Правий Берег). Основні райони: Академмістечко, Біличі, Ірпінь, Буча, м.Житомирська, Святошино, Нивки, Шулявка, КПІ, Дорогожичі, Лук'янівка, Борщагівка та ін.) + Пуща Водиця.

Початок і закінчення занять біля (М) Академмістечко (див. Карту "Контакти"). За бажанням учня і, якщо є можливість, місце початку і закінчення занять може бути за його вибором. У цьому випадку додатково оплачуються транспортні витрати інструктора за домовленістю.

Час занять: щодня з 7-00* до 20-30*.
* - в осінньо-зимову пору заняття проходять у світлий час доби. Час початку і закінчення занять зсувається в бік світлового дня.

Пробне заняття: Якщо ви хочете спочатку спробувати, познайомитися, перед тим як остаточно визначитися, можна взяти разове заняття.

В РЕЗУЛЬТАТІ

В процесі навчання вас залишить всякий страх перед дорогою  і ви зможете набути впевненості для самостійного безпечного водіння. Після проходження навчання водінню за програмою "З НУЛЯ" ви будете повністю готові до самостійної їзді по місту незалежно від початкового рівня підготовки.

 

 

ВИГІДНА ПРОПОЗИЦІЯ!!
ЦІНА ЗІ ЗНИЖКОЮ!

 

КОМПЛЕКСНА ПРОГРАМА
НАВЧАННЯ ВОДІННЮ
"З НУЛЯ"

10 занять (15 годин) - 4500 грн

 

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!!!

(044) 361-27-46
(097) 975-62-89

 

------------------------------------------------------

Інші Програми навчання

Повернутися на
"Головну"

 


ВИДЕОУРОКИ

 

 Уроки водіння: Техніка правильного рулювання
(автор: Сергей Жарков)

  Уроки водіння: Налаштування місця водія
(автор: Інструктор з водіння АКПП (автомат) Київ)

КОРИСНІ СТАТТІ

 

Статья: Частные уроки по вождению. Зачем нужен инструктор Статья: Автомат или Механика: Что выбрать?

Статті: Навіщо потрібен ИНСТРУКТОР з водіння?

Статті: АВТОМАТ або МЕХАНИКА: Що вибрати?

 

 

 Інструктора з водіння або автошколу можна знайти за запитами: інструктор з водіння, автоінструктор київ, приватні уроки водіння, курси водіння київ, навчання водінню, приватний автоінструктор, водіння для чайників, водіння автомобіля для початківців, приватний інструктор з водіння київ, курси водіння для жінок , уроки водіння для жінок, водіння для жінок з нуля, уроки водіння автомат, навчання водінню на акпп, автошкола академмістечко, автошкола автомат, святошино, академмістечко, святошинський район

ТЕХНІКА ВОДІННЯ

Техника вождения. Парковка 90° (вар.3): авто-инструктор.kiev.uaПаркування уздовж дороги між двома автомобілями

Цей варіант парковки один з найскладніших, але з найточніших і ефективних. Ті хто володіє даними технічним прийомом водіння в багатомільйонному місті виявляються в незрівнянно більш виграшному положенні перед тими, хто такого досвіду не має. У місті Києві знайти місце для парковки досить важко, особливо в центральних районах. Дуже часто можна припаркуватися тільки в дуже вузьких місцях, наприклад уздовж проїжджої частини між двома припаркованими автомобілями, відстань між якими не перевищує 2-х довжин вашої машини. Запаркуватися переднім ходом в таке місце практично неможливо або дуже складно. Тут на порятунок приходить вміння паркуватися заднім ходом. Ті, хто не володіє даними технічним прийомом водіння просто проїжджають повз або після численних невдалих спроб припаркуватися передом просто їдуть.