"Вдосконалення"

Вдосконалення навичок водіння

Загальна Програма "Вдосконалення навичок водіння" підійде тим, хто має водійське посвідчення (ПРАВА), хто колись самостійно навчався водінню або вчився в автошколі, тобто має досвід водіння, але за певними обставинами має велику перерву в практиці. Для того, щоб знову набути необхідні практичні навички безпечного водіння можна скористатися даною програмою.

Програма "Вдосконалення навичок водіння" за наповненістю аналогічна програмі "З нуля", але розрахована на більш підготовлених учнів.

Програма розрахована на 6-8 занять з автоінструктором в залежності від індивідуальних особливостей учня. Всі заняття також супроводжуються необхідними теоретичними знаннями як з техніки водіння, так і по ПДР.

Заняття з водіння проходять в межах м.Києва (Правий Берег). Основні райони: Академмістечко, Біличі, Ірпінь, Буча, Житомирська, Святошин, Нивки, Шулявка, КПІ, Дорогожичі, Лук'янівка, Борщагівка та ін.) + Пуща Водиця.

Тут ви можете ознайомитися з ВАРТІСТЮ і ЗНИЖКАМИ на навчання:

ЦЕНА И СКИДКИ ЦЕНА И СКИДКИ ЦІНИ І ЗНИЖКИ ЦЕНА И СКИДКИ ЦЕНА И СКИДКИ

 

---------------------------------------------------

Інші Програми навчання

Повернутися на
"Головну"

 

 

 

 Інструктора з водіння можна знайти за запитами: інструктор з водіння, автоінструктор київ, приватні уроки водіння, курси водіння київ, навчання водінню, приватний автоінструктор, водіння для чайників, водіння автомобіля для початківців, приватний інструктор з водіння київ, курси водіння для жінок, уроки водіння для жінок, уроки водіння автомат, навчання водінню на акпп

 

ТЕХНІКА ВОДІННЯ

Техника вождения. Парковка 90° (вар.1): авто-инструктор.kiev.ua

Паркування 90°

Цей варіант парковки під 90° застосовується тоді, коли відстань для маневру обмежена (на проїжджій частині) і немає можливості або недостатньо місця зробити маневр з попереднім заходом вліво. Тоді проїжджаємо повз передбачуваного місця парковки на відстань не менше 2 м від машин що праворуч по руху, включаємо правий поворот або "аварійку" і повільно, заднім ходом, контролюючи ситуацію по двох бокових дзеркалах, по дузі заїжджаємо на місце стоянки між двома припаркованими машинами.