"Іспит в ДАІ"

Спеціальна Програма "Підготовка до іспитів в ДАІ" призначена для:

   1) тих, хто хоче при навчанні в автошколі додатково, більш якісніше відпрацювати обов'язкові водійські елементи для здачі іспиту в ДАІ (парковка заднім ходом, рушання з місця під гору з ручника, проїзд перехресть і т.д.). Заняття проходять на екзаменаційних маршрутах в т.ч. і на Автодромі при МРЕВ-2 (вул.Туполева 19).

   2) тех, кто не здав з першого разу іспит в ДАІ разом з автошколою (повторне складання іспиту в ДАІ). В цьому випадку наполегливо рекомендую скористатися даною послугою та повторно складати іспит самостійно! Для цього вам потрібно забрати в автошколі Екзаменаційний Лист та Заяву на видачу посвідчення водія (зобов'язані віддати за Законом).

Програма розрахована на 5 занять. Подача машини для складання іспиту в ДАІ, в т.ч. і на Автодромі при МРЕВ-2 по вул.Туполева 19 НЕ входить в дану програму підготовки, а здійснюється як додаткова послуга).

   3) тих, кому необхідна подача або надання машини для складання іспиту в ДАІ. Це разова додаткова послуга для тих, кому просто потрібна машина, щоб здати іспит в ДАІ для отримання водійських прав.

 

Тут ви можете ознайомитися з ВАРТІСТЮ і ЗНИЖКАМИ на навчання:

ЦЕНА И СКИДКИ ЦЕНА И СКИДКИ ЦІНИ І ЗНИЖКИ ЦЕНА И СКИДКИ ЦЕНА И СКИДКИ

 

---------------------------------------------------------

Інші Програми навчання

Повернутися на
"Головну"