Про уроки водіння

! Обов'язковою умовою для навчання водінню є наявність водійського посвідчення. Для тих, у кого немає водійських прав, передбачена програма "Автошкола АВТОМАТ" і "Іспит в ДАІ".

Курси водіння автомат, уроки водіння МІСЦЕ І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ

Приватні уроки водіння і індивідуальні заняття з водіння проходять в межах м.Києва (Правий Берег, Святошинський район), а також 20 км західна зона по Житомирській трасі + Пуща Водиця, Новобіличі, Ірпінь, Буча, Чайка, Борщагівка (при їзді по заміських трасах і передмістю). Основні райони в Києві: Академмістечко, Житомирська, Святошин, Нивки, Шулявка, КПІ, Дорогожичі, Лук'янівка і деякі інші.

За програмами  "З НУЛЯ", "Вдосконалення навичок" і "АВТОШКОЛА" початок і закінчення занять біля (М) Академмістечко. За бажанням учня і, якщо є можливість, місце початку і закінчення занять може бути за вибором учня. У цьому випадку додатково оплачуються транспортні витрати інструктора за домовленістю.
За програмами "Маршрут", "Разове" і "На вашому авто" маршрути водіння можуть проходити в будь-якому районі м.Києва, в т.ч. Центр, Печерськ, Оболонь, Троєщина та ін. за маршрутами що дозволені для учбової їзди (за програмою "VIP АВТОШКОЛА" практичні заняття проходять тільки на Правом Березі м.Києва).
Важливо! Для всіх програм навчання водінню під час проведення заняття в навчальному транспорті знаходяться лише дві людини: інструктор та учень.

Час занять: щодня з 7-00* до 20-30*.
* - в осінньо-зимову пору заняття проходять у світлий час доби. Час початку і закінчення занять зсувається в бік світлового дня.

ЦІЛІ ЗАНЯТЬ З ВОДІННЯ

При розробці Програм уроків водіння АКПП (на автоматі) враховувався мій особистий досвід автоінструктора як при роботі з групами в автошколах, так і на індивідуальних, приватних заняттях. Основний мій підхід до навчання водінню: з одного боку, кожному учневі дати професійну водійську підготовку; з іншого боку, максимально ефективно задовольнити побажання учнів, з урахуванням особливостей їх характерів і здібностей. Від цього моє основне завдання на заняттях - створити максимально комфортну і безпечну атмосферу для навчання водінню. У такій атмосфері заняття проходять найбільш ефективно, що сприяє набуттю учнем впевненості за кермом, емоційної врівноваженості, захищеності.

Приватні уроки водінняСКЛАД ЗАНЯТЬ 

Системний підхід до навчання водінню - це основа всіх Програм. Уроки водіння проходять за заздалегідь розробленим планом. Основний принцип навчання - "крок за кроком", від простого до складного. Це дозволяє домогтися максимальних результатів за обмежений час.

! У кожну програму навчання водінню крім практичного водіння також входять необхідні теоретичні знання, в т.ч. по ПДР. Одне стандартне заняття - 1 година 30 хв або 2 ак. години. Яких-небудь обмежень по пробігу немає. У вартість заняття ВСЕ ВКЛЮЧЕНО! Ніяких додаткових або прихованих платежів на пальне, масло, подачу автомобіля тощо. За бажанням учня можуть бути організовані додаткові теоретичні заняття з вивчення Правил дорожнього руху (ПДР).

ПРОГРАМИ НАВЧАННЯ

   1) "З НУЛЯ" - загальна програма для малодосвідчених і невпевнених водіїв;
   2) "ВДОСКОНАЛЕННЯ НАВИЧОК" - загальна програма для тих, хто вже має досвід водіння;
   3) "МАРШРУТ" - спеціальна програма для відпрацювання певних маршрутів або районів водіння в м.Києві;
   4) "ІСПИТ В ДАІ" - спеціальна програма для учнів автошкіл, які закінчили курс навчання водінню та які перед здачею іспиту в ДАІ хочуть відпрацювати екзаменаційний маршрут;
   5) "РАЗОВЕ" - одиночне заняття. Для тих, хто хоче взяти пробний урок (найчастіше щоб потім визначитися з вибором Програми навчання), або займатися за індивідуальною програмою (учень по ходу навчання може сам визначати кількість і склад занять). Ціна одного такого заняття вказана на вкладці "Ціни та Знижки".

Уроки водіння "З НУЛЯ"

NEW! "АВТОШКОЛА" - це новий базовий СПЕЦІАЛЬНИЙ КУРС навчання для тих, хто ще не має водійських прав, тобто ви шукайте хорошу автошколу, щоб навчитися водінню, вивчити ПДР і отримати водійські ПРАВА. Дана Програма включає в себе два окремих курсу (Теоретичний + Практичний) підготовки водія і, власне, здачу іспиту в ДАІ для отримання Прав.

Теоретичний курс можна пройти:
   1) У групі (програма навчання "АВТОШКОЛА"),
   2) За індивідуальною програмою (програма навчання  ІНДИВІДУАЛЬНА або "VIP АВТОШКОЛА").
Практичний курс (водіння) проходить за програмою "З НУЛЯ".
Супровід учня проводиться з самого початку і до моменту отримання водійських прав.

Ви можете більш детально ознайомитися з кожною з Програм, клікнувши по її назві або на відповідне зображення-посиланні (в кінці сторінки).

Якщо ви не можете відразу визначитися з вибором Програми навчання водінню, рекомендую взяти спочатку "Разове" заняття, на якому ми з вами зможемо розробити подальший план дій.

Учбовий автомобіль Toyota Camry
УЧБОВИЙ ТРАНСПОРТ

Учбова машина Toyota Camry с АКПП (коробка передач АВТОМАТ) досить комфортабельна і зручна в експлуатації, відноситься до бізнес-класу. Автомобіль оснащений додатковими дублюючими педалями для інструктора, додатковими дзеркалами для огляду, відповідними розпізнавальними знаками і ін. - тобто повністю відповідає всім вимогам, які пред'являються Правилами дорожнього руху (ПДР) до учбового транспорту.

РЕЗЮМЕ

Індивідуальні (приватні) уроки навчання водінню у професійного інструктора - це правильний вибір, якщо ви хочете навчитися безпечному водінню або просто оновити ваші водійські навички. Тільки професійний інструктор з водіння здатний грамотно і ефективно підготувати вас як справжнього водія.

В результаті проходження курсу навчання водінню вас залишить всякий страх перед дорогою, ви також зможете набути впевненості, а керування автомобілем стане для вас приємним заняттям.

 

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!!!

(044) 361-27-46
(097) 975-62-89

ТЕХНІКА ВОДІННЯ

Техника вождения. Парковка 90° (вар.2): авто-инструктор.kiev.ua

Парковка 90°

Цей варіант парковки під 90° застосовується тоді, коли маємо достатньо місця для попереднього маневру (тобто для заїзду вліво). Зазвичай можливість для такого виду парковки є на спеціальних майданчиках для паркування (біля супермаркетів, у дворах будинків і т.п.). У такому випадку ми приймаємо вправо до тих пір поки в двох бокових дзеркалах ми не побачимо, що стоїмо на прямій лінії до місця парковки. Після цього включаємо "аварійку" і повільно, контролюючи ситуацію по дзеркалах, практично по прямій заїжджаємо заднім ходом на місце парковки між двома автомобілями.