Техніка правильного рулювання

Техніка водіння 2

Безпека руху прямо залежить від концентрації уваги водія на дорожній обстановці. Для підвищення безпеки водіння потрібно прагнути до того, щоб наші дії з керування автомобілем були максимально механічними, як кажуть "на автоматі" (за рахунок м'язової пам'яті). Перш за все це стосується рулювання. Управління кермом автомобіля (рулювання) не повинно відволікати нас від дороги. Це досягається за рахунок правильних навичок рулювання.

Як правило, всі новачки мають однотипні помилки рулювання. Дуже важливо з самого початку привити собі правильні навички управління кермом. Техніка рулювання новачка дуже обережна, його руки дуже напружені і знаходяться завжди в одному положенні щодо керма (ліва - зліва від керма, права - праворуч від керма), незалежно від вивороту (кута повороту) коліс. Ця техніка рулювання придатна тільки для повільного руху в спокійних умовах. При такій техніці новачок не може швидко повернути кермо на великий кут і не контролює в якому стані (напрямку) перебувають колеса і, як наслідок, виявляється неготовим до ситуацій, де потрібне швидке і точне рулювання. Така невідповідність техніки рулювання характеру ситуації може спровокувати перехід звичайній ситуації до критичної, часто до ДТП.

На навчальних роликах наочно показані основні моменти правильного рулювання. Правильні навички рулювання значно підвищать вашу безпеку водіння.

 Техніка правильного рулювання
(автор: Aleksandr Halas)

  Техніка правильного рулювання
(автор: Сергій Жарков)

 Техніка правильного рулювання відпрацьовується на заняттях з водіння в Програмах: "З нуля" і "Вдосконалення навичок".

 

------------------------------------------------------------------------------------

Ще відеоуроки:

Налаштування місця водія

Парковка заднім ходом

 

 ------------------------------------------------------------------------------------

Повернутися назад
"Відео уроки"