Налаштування місця водія

Налаштування місця водія 2

В даному відеоуроці послідовно описується правильне налаштування місця водія для автомобілів з автоматичною коробкою перемикання передач (АКПП, автомат). Правильне налаштування місця водія - важливий компонент техніки безпечного водіння. Від того, наскільки комфортно почуває за кермом себе водій, залежить не тільки якість його водіння, але й безпека його власного життя і життя пасажирів.

Налаштування місця водія є першим важливим кроком що запезпечує безпеку водіння і включає в себе два основних елементи:

1. Регулювання сидіння;
2. Регулювання дзеркал заднього виду.

Регулювання сидіння.

Правильне регулювання сидіння забезпечує водієві правильну посадку. У свою чергу, правильна посадка підвищує готовність водія до екстрених дій, сприяє максимальної працездатності і низькій стомлюваності, забезпечує такий стан корпусу водія, при якому він витрачає мінімум зусиль і напруги під час водіння. Правильна посадка водія досягається регулюванням сидіння, спинки і підголівника при дотриманні необхідних рекомендацій.

Для перевірки правильності регулювання сидіння слід: поставити ліву ногу на спеціальномий майданчик для неї і, взявшись лівою рукою в верхньому секторі керма (положення від 10 до 12 годин), включити правою рукою передачу в положення «Р». Водій при цьому не повинен бути в напрузі.

Регулювання дзеркал автомобіля.

1. Дзеркала автомобіля повинні забезпечувати водієві якісний огляд дорожньої ситуації ззаду з мінімальними «мертвими» зонами.
2. Регулювання дзеркал автомобіля здійснюють так чином, що коли водієві потрібно подивитися в дзеркало йому не було б потрібно міняти положення голови або корпусу (вигинання, нахил), тобто щоб було достатньо невеликого повороту голови або простого переведення погляду.

На навчальному ролику послідовно показані основні моменти правильного налаштування місця водія. Правильна посадка значно підвищить вашу безпеку водіння.

Правильна посадка відпрацьовується на заняттях з водіння в Програмах: "З нуля" і "Вдосконалення навичок".

 

------------------------------------------------------------------------------------

Ещё видеоуроки:

Техника правильного руления

Парковка заднім ходом

 

 ----------------------------------------------------------------------------

Повернутися назад
"Відео уроки"