Паркування заднім ходом

Паркування заднім ходом 1

В наш швидкий вік дуже важливо вміти правильно паркуватися. Зараз в густонаселеному місті дуже важко знайти достатньо місця для стоянки автомобіля. Доводиться паркуватися в дуже незручних і вузьких місцях. Тому, водії, що володіють відповідними навичками паркування знаходяться в незрівнянно більш вигідному становищі перед тими, хто цих навичок не мають.

Техніка правильного рулювання

Техніка водіння 1

Безпека руху прямо залежить від концентрації уваги водія на дорожній обстановці. Для підвищення безпеки водіння потрібно прагнути до того, щоб наші дії з керування автомобілем були максимально механічними, як кажуть "на автоматі" (за рахунок м'язової пам'яті). Перш за все це стосується рулювання. Управління кермом автомобіля (рулювання) не повинно відволікати нас від дороги. Це досягається за рахунок правильних навичок рулювання.

Налаштування місця водія

Налаштування місця водія 1

В даному відеоуроці послідовно описується правильне налаштування місця водія для автомобілів з автоматичною коробкою перемикання передач (АКПП, автомат). Правильне налаштування місця водія - важливий компонент техніки безпечного водіння. Від того, наскільки комфортно почуває за кермом себе водій, залежить не тільки якість його водіння, але й безпека його власного життя і життя пасажирів.