Навіщо потрібен інструктор з водіння

Навіщо потрібен інструктор з водіння 2

В наш час з кожним днем збільшується кількість машин на дорогах, число водіїв стрімко зростає. Люди, самі по собі, в своїй поведінці абсолютно непередбачувані. А якщо ми маємо справу з автомобільною дорогою, то це пов'язано з великими ризиками для всіх учасників дорожнього руху. Як же знизити свої ризики до мінімуму і максимально підвищити власну безпеку на дорогах водіям? - Про це ця стаття.

Виїжджаючи на дорогу дуже важливо володіти необхідними навичками безпечного водіння, щоб звести до мінімуму ризики зіткнень як з іншими учасниками дорожнього руху, так і з різними перешкодами. На жаль, може трапитися, що один невірний крок на дорозі може перекреслити всі плани на майбутнє, на благополучне і довге життя. Більшість водіїв проходять навчання водінню безпосередньо на дорозі, на власних помилках. Процес цей може зайняти в кращому випадку багато років і масу грошей. У більшості водіїв вчителем з водіння був або батько, або чоловік (у жінок), або інструктор автошколи тощо. Все це було б добре, якби батько, чоловік, інструктор автошколи були б ще й професійними інструкторами! Оскільки тільки навчаючись з професійним інструктором можна отримати в мінімальні терміни все найнеобхідніше - знання, вміння та навички і т.п. - для безпечного водіння.

Що ж вкладається в поняття "професійний інструктор з водіння"? - Перш за все, це професіонал своєї справи, який пройшов спеціальну підготовку, який володіє даром вчителя та наставника, який має великий досвід роботи з людьми, який постійно працює на вдосконаленним своїх власних програм навчання, та, звичайно ж, люблячий свою роботу. Крім цього він повинен обов'язково володіти необхідними якостями характеру, професійними здібностями і знаннями.

Дуже важливо при навчанні водінню працювати за системою та методикою. Маючи величезний досвід навчання, професійний інструктор з водіння складе програму навчання так, щоб досягти максимальних результатів при мінімальних витратах часу і коштів. Дуже важливі емоційний стан учня і робоча атмосфера під час уроків водіння. Тому, хороший інструктор це не тільки професійний водій, але він, перш за все, хороший друг, помічник, психолог. Кожен професійний інструктор з водіння відчуває на собі відповідальність за кожного учня. Адже він дає йому путівку в водійське життя. Від того, як інструктор навчить залежить благополуччя учня на дорозі.


Можна виділити основні моменти на яких буде робити акцент професійний інструктор з водіння при навчанні. Отже, професійний інструктор з водіння:

   1) Обов'язково буде наполягати на знанні Правил Дорожнього Руху;
   2) Робити наголос в навчанні насамперед на вашу особисту безпеку;
   3) Буде надавати дуже важливе значення вашому емоційному і психологічному стану;
   4) Обов'язково буде мати системний підхід до навчання (step-by-step, крок за кроком);
   5) Неодмінно буде націлений на результат і працювати з учнем як одна команда до повного досягнення мети.

! Не можна применшувати важливість професійного навчання водінню. Потрібно підходити з усією відповідальністю до нашої підготовки, як водія! Адже управління автомобілем в нинішніх умовах - це великі ризики для здоров'я і благополуччя! Тому, приватні уроки водіння - це добра основа для вашої майбутньої безпеки!

------------------------------------------------------------------------------------

Ще статті:

Поради починаючим водіям

Автомат або механіка: що вибрати?

Сніг. Слизько. Чи варто вчитися водінню в таких умовах? Або почекати?

Поради для весни

 -----------------------------------------------------------------------------------

Повернутися в
Статті

 

 

 

 Інструктора з водіння можна знайти за запитами: інструктор з водіння, автоінструктор київ, приватні уроки водіння, курси водіння київ, навчання водінню, приватний автоінструктор, водіння для чайників, водіння автомобіля для початківців, приватний інструктор з водіння київ, курси водіння для жінок, уроки водіння для жінок, уроки водіння автомат, навчання водінню на акпп