Навіщо потрібен інструктор з водіння

Навіщо потрібен інструктор з водіння 1

В наш час з кожним днем збільшується кількість машин на дорогах, число водіїв стрімко зростає. Люди, самі по собі, в своїй поведінці абсолютно непередбачувані. А якщо ми маємо справу з автомобільною дорогою, то це пов'язано з великими ризиками для всіх учасників дорожнього руху. Як же знизити свої ризики до мінімуму і максимально підвищити власну безпеку на дорогах водіям? - Про це ця стаття.

Сніг. Слизько. Чи варто вчитися водінню в таких умовах? Або почекати?

Водіння взимку 1

Написати статтю мене спонукала сьогоднішня розмова під час заняття з водіння. Моя учениця з прикрістю сказала мені про те, що їй мовляв не пощастило, тому що вона спеціально чекала гарної погоди, щоб потрапити на курси з водіння в той час, коли немає снігу. А тут такий снігопад. Я зміг переконати її і хочу поділитися з вами.

Автомат або механіка: що вибрати?

автомат або механіка?

Я не вважаю себе професійним експертом в цій галузі, але написати цю статтю мене спонукало звичайне почуття справедливості і бажання висловити власну думку з цього приводу - думка не тільки як водія з великим стажем водіння як на «механіці«, так і на «автоматі«, але і як професійного інструктора з водіння, що має великий досвід навчання майбутніх водіїв.

Поради починаючим водіям

Поради починаючим водіям

Ну ось, нарешті збулася мрія – права отримані, можна їздити де захочеш, не боячись даішників. Ти чекав цього моменту. Тепер ти такий же рівноправний водій, як і інші. Саме час сісти за кермо своєї машини і насолодитися їздою в повній свободі. Можна нарешті поїхати в ліс за грибами, на рибалку, в довгоочікувану автоподорож, до друга чи подруги в гості, чи кудись ще! Всі дороги разом відкрилися для тебе!

Поради для весни

Поради для весни

Небезпеки водіння навесні

Весняні дощі і паводок створюють чимало сезонних небезпек при їзді по дорогах. Давайте дізнаємося, чого слід уникати при нашому весняному водінні, а також візьмемо на озброєння деякі поради, щоб благополучно зберегти себе і ваш автомобіль до літа.

Чому навесні їздити небезпечно?
Зима йде, приходить довгоочікувана весна, тане сніг, настають теплі дні і можна подумати, що дороги нарешті знову стають безпечними. Але це не завжди так.