Про інструктора

Нас ціла команда. Про себе:

Мене звуть Володимир (або Володимир Олегович тільки під час занять).
Я даю приватні уроки з водіння, організовую і проводжу курси з водіння або, іншими словами, допомагаю майбутнім водіям навчитися водінню. Мені також допомагають у проведенні та організації занять багато хороших і відповідальних людей. Ще мені допомагають в бухгалтерії, в оформленні сайту, в запису відеороликів і т.д.
Я люблю свою роботу. Мені подобається допомагати людям освоювати нове, досягати спільного результату, допомагати учневі долати всякі психологічні труднощі і т.п. Маю великий досвід водіння і викладання (як на "механіці", так і на "автоматі") 

Передісторія.

... Отже, все почалося випадково. Якось їхали ми влітку з дружиною в одному невеликому і дуже красивому містечку під Києвом і мені раптом захотілося запропонувати їй "порулити". До цього вона ніколи не просила мене про це і я не пропонував. Ми помінялися місцями, я в кількох словах розповів на що потрібно натискати і куди дивитися, і вона поїхала. Дружині несподівано дуже сподобалося. А мені подобалося, що вона в захваті. Їй просто сподобалося бути в ролі учениці, а мені - в ролі вчителя.

Сьогодні

І ось, через роки, за збігом певних обставин, я став працювати в автошколі у мого доброго знайомого. Незважаючи на дуже щільний графік (з 7-00 до 20-30, з одним вихідним і без свят), а також на порівняно невелику плату, - мені подобалося. Судячи з відгуків учнів їм теж подобалися заняття. Пропрацювавши рік інструктором з водіння в автошколі я вирішив переробити свій власний автомобіль на учбовий і зайнятися приватною практикою. Одночасно я продовжую співпрацю з автошколами.

Поступово сформувалися методики навчання, які враховують особливості людини (ії характер, темперамент, рід занять, вік, стать, досвід водіння, мотивацію тощо). Я прийшов до висновку, що немає нічого неможливого. Якщо є бажання вчитися, то все інше додасться. Своє завдання бачу в тому, щоб створити максимально комфортні умови (перш за все психологічні) для того, щоб учень міг максимально сконцентруватися на придбання необхідних навичок водіння, розвинув м'язову пам'ять, легко міг орієнтуватися в дорожній обстановці і був готовий до різних ситуацій на дорозі.

Практичне водіння завжди супроводжую необхідними поясненнями з Правил Дорожнього Руху (ПДР), по дорожній обстановці, з технічних питань тощо. При необхідності, під час уроків водіння ми розбираємо різні дорожні ситуації, відпрацьовуємо деякі вправи і техничні елементи на спеціальних майданчиках, приділяємо час теоретичним знанням. Залежно від виробленого протягом першого заняття індивідуального підходу до учня, я готую план занять від А до Я. Потім ми разом обговорюємо і починаємо навчання за програмою. Останні кілька занять я проводжу на авто учня (якщо є) протягом 3-6 годин безперервної їзди в міському циклі.

Учбовий автомобіль TOYOTA CAMRY з автоматичною коробкою перемикання передач (АКПП) автомат. Машина досить проста в управлінні і відповідає всім вимогам, що пред'являються до учбового автотранспорту.

 

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!!!

(044) 361-27-46
(097) 975-62-89

 

Буду радий кожному, хто має бажання придбати таке популярне і потрібне на сьогоднішній день вміння - керувати автомобілем і максимально безпечно їздити по дорогах і вулицях.

З повагою
Володимир

 ------------------------

Якщо Ви ніколи не сиділи за кермом, або хочете заново, з нуля, пройти з інструктором курс навчання водінню на автоматі (АКПП), закласти правильну теоретичну і практичну основу безпечного управління автомобілем, то радимо Вам пройти курс:

С НУЛЯ С НУЛЯ З НУЛЯ С НУЛЯ С НУЛЯ

Тут ви можете ознайомитися з ВАРТІСТЮ і ЗНИЖКАМИ на навчання і вибрати для себе найбільш підходящий варіант::

ЦЕНА И СКИДКИ ЦЕНА И СКИДКИ ЦІНИ І ЗНИЖКИ ЦЕНА И СКИДКИ ЦЕНА И СКИДКИ

 

-----------------------------------------------------------

Повернутися на
"Головну"

 

 

 

 Інструктора з водіння або автошколу можна знайти за запитами: інструктор з водіння, автоінструктор київ, приватні уроки водіння, курси водіння київ, навчання водінню, приватний автоінструктор, водіння для чайників, водіння автомобіля для початківців, приватний інструктор з водіння київ, курси водіння для жінок , уроки водіння для жінок, уроки водіння автомат, навчання водінню на акпп, автошкола академмістечко, автошкола автомат

 

ТЕХНІКА ВОДІННЯ

Техника вождения. Парковка 90° (вар.1): авто-инструктор.kiev.ua

Обгон

Обгін — випередження одного або кількох транспортних засобів, пов'язане з виїздом на смугу зустрічного руху.

Обгін - непростий вид маневру, який вимагає максимальної концентрації уваги від водія. При обгоні дуже важливо правильно оцінити швидкості всіх транспортних засобів і дистанцію між ними. Даний маневр не терпить сумнівів і нерішучості. Головне правило: "НЕ впевнений - НЕ обгоняй. А якщо почав обгін - завершуй". Даний вид маневру дуже важливо спочатку відпрацювати з інструктором з водіння перед тим, як здійснювати його самостійно, тому що почуття швидкості і дистанції виробляється тільки з досвідом.