На Вашому авто

На Вашому авто - навчання водінню на Вашому автомобілі, або як просять клієнти - "навчання водінню на моєму автомобілі" або "інструктор з водіння на моїй машині".

"Самостійно виїхати перший раз - завжди дуже хвилююче! Бажано, щоб в цей відповідальний момент поруч з Вами перебував професійний інструктор, який підстрахує і додасть впевненості!"

Дуже часто мої учні просять поїздити з ними на їх автомобілі поки вони не освояться в своїй машині. Зазвичай це відбувається після закінчення основного блоку занять на навчальному авто (див. "Заняття і Уроки").

Навчання водінню на вашому авто допоможе вам позбавитися невпевненості і страху самостійної їзди на власній машині. Цей курс бажано пройти відразу після закінчення основних занять навчання водінню на учбовому автомобілі, якщо своя машина вже чекає на вас, або в момент придбання власної машини. При навчанні на вашому авто я, як інструктор з водіння і досвідчений водій, допоможу вам швидше освоїти управління новою машиною поки ви не відчуєте впевненість у водінні. Кількість занять визначає сам учень.

Вартість послуги - 250 грн/год. Послуга надається по всьому Києву. Актуальні ціни дивіться на сторінці "Ціни і Знижки". В залежності від району міста в загальну вартість можуть бути включені транспортні витрати інструктора (за домовленістю). Мінімальний час одного заняття - 2 години.

 

 

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!!!

(044) 361-27-46
(097) 975-62-89

 

---------------------------------------------------------

Повернутися на
"Головну"

 

 

 

 Інструктора з водіння можна знайти за запитами: інструктор з водіння, автоінструктор київ, приватні уроки водіння, курси водіння київ, навчання водінню, приватний автоінструктор, водіння для чайників, водіння автомобіля для початківців, приватний інструктор з водіння київ, курси водіння для жінок, уроки водіння для жінок, уроки водіння автомат, навчання водінню на акпп

 

ТЕХНІКА ВОДІННЯ

Техника вождения. Парковка 90° (вар.2): авто-инструктор.kiev.ua

Парковка 90°

Цей варіант парковки під 90° застосовується тоді, коли маємо достатньо місця для попереднього маневру (тобто для заїзду вліво). Зазвичай можливість для такого виду парковки є на спеціальних майданчиках для паркування (біля супермаркетів, у дворах будинків і т.п.). У такому випадку ми приймаємо вправо до тих пір поки в двох бокових дзеркалах ми не побачимо, що стоїмо на прямій лінії до місця парковки. Після цього включаємо "аварійку" і повільно, контролюючи ситуацію по дзеркалах, практично по прямій заїжджаємо заднім ходом на місце парковки між двома автомобілями.