Приватний автоінструктор. Інструктор з водіння АКПП (автомат)

 

ВІТАЮ ВАС, ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ МОГО САЙТУ!

Я приватний автоінструктор з водіння на автомобілях
з автоматичною коробкою перемикання передач (АКПП або АВТОМАТ)!

 

Автоинструктор. Инструктор по вождению
Приватний автоінструктор. Інструктор з водіння

 

Інструктор з водіння навчить безпечно їздити по Києву
Автоінструктор допоможе подолати страх перед дорогою
Курси водіння незалежно від віку, статі і досвіду водіння
Приватні уроки водіння - це впевненість за кермом
Заняття з водіння проходять вулицями міста
Навчання водінню - це теорія + практика безпечного водіння

- так коротко можна сказати про те в чому полягає моя робота. Як приватний інструктор з водіння, свою основну роль в процесі навчання я бачу в створенні максимально сприятливої та безпечної робочої атмосфери для придбання учнем необхідних практичних навичок управління автомобілем і максимально швидкої оцінки і прогнозування дорожньої ситуації. Таким чином, я скоріше не вчитель або інструктор, а наставник і помічник, який разом зі своїм учнем-майбутнім водієм переслідують спільну мету - безпеку дорожнього руху на вулицях нашого прекрасного міста Києва. Підвищення загальної безпеки руху на наших дорогах - це головне завдання кожного відповідального інструктора, всіх справжніх курсів, уроків і шкіл з водіння.

Курсы безопасного вождения Киев

Незважаючи на уявну простоту, для новачка або непідготовленого водія водіння автомобіля в нинішніх умовах насправді може виявитися досить важкою справою. Часто поверхове знання Правил Дорожнього Руху (ПДР), а також відсутність досвіду і правильних навичок безпечного водіння роблять пересування на автомобілі надзвичайно витратним, а головне - небезпечним заняттям. У людини без правильної базової теоретичної і практичної основи можуть піти роки і велика кількість грошей, перш ніж він на своїх помилках зможе виробити власний стиль безпечної їзди. Завдання інструктора з водіння (автоінструктора) і учня як раз і полягає в тому, щоб з самого початку закласти цю правильну основу..

Приватні Уроки водіння на АКПП (на автоматі) передусім для тих, хто хоче навчитися максимально безпечно водити машину в умовах інтенсивного транспортного потоку міських вулиць (і за містом). Це можуть бути хлопці і дівчата, чоловіки і жінки різного віку і професій, з різним досвідом водіння (і без нього), що мають свої індивідуальні запити та побажання.

Обучение вождению

Якщо Ви тут на моїй сторінці, це означає що ви безумовно здатні стати прекрасним водієм, який може отримувати справжнє задоволення від володіння машиною, зробити своє життя більш динамічним і набагато цікавішим. Зі свого досвіду можу з упевненістю сказати, що перешкоди до цього, які можуть бути, - тільки чисто психологічні, тобто в голові. Тому, краще піддаються навчанню (до речі, не тільки водінню) люди молодого, навіть шкільного віку, які ще не встигли придбати в своєму житті різні комплекси або страхи. Але, про здатність впевнено водити машину свідчить саме бажання. Залишається тільки знайти свого інструктора з водіння (наставника, помічника), який був би не тільки спеціалістом у своїй галузі, а й добрим психологом.

У всіх своїх Програмах я, як інструктор, застосовую системний підхід щодо процесу навчання. Кожна Програма - це робота по системі від початку до кінця. Кожне заняття - це ланка в ланцюзі, і на кожне заняття є свій план. Це дозволяє досягати максимального результату за виділений відрізок часу.

Уроки водіння проходять щодня з 7-00 до 20-30 (в осінньо-зимову пору час початку і закінчення занять зсувається в бік світлового дня).

Заняття з водіння (маршрути) проходять в різних районах м.Києва. В основному, це Правий Берег, Святошинський район: Академмістечко, Біличі, Ірпінь, Буча, Житомирська, Святошино, Нивки, Шулявка, КПІ, Дорогожичі, Лук'янівка, Борщагівка.

Початок і закінчення занять біля м.Академмістечко (див. Карту "Контакти"). За бажанням учня і якщо є можливість, місце початку і закінчення занять може бути за його вибором. У цьому випадку додатково оплачуються транспортні витрати інструктора за домовленостю.
За програмами "Маршрут", "Разове" і "На вашому авто" маршрути водіння можуть проходити в будь-якому районі м.Києва, в т.ч. Центр, Печерськ, Оболонь, Троєщина та ін.

Учбовий автомобільToyota Camry, коробка АВТОМАТ (АКПП) - відноситься до автомобілів бізнес-класу. Навчання з інструктором з водіння на даному учбовому транспортному засобі добре підійде тим, хто надалі збирається їздити на машинах даного класу, тобто середніх і великих розмірів. Автомобіль оснащений додатковими педалями для інструктора, а також додатковими дзеркалами огляду та іншим технічним оснащенням згідно вимог до учбового автотранспорту.

Учебный автомобиль Toyota Camry, коробка автомат  (АКПП)
Учебный автомобиль Toyota Camry, коробка автомат (АКПП)

Детальніше про Програми занять і уроках водіння, а також про додаткові послуги, про їх вартість та акції можна дізнатися на сторінках "Про уроки водіння" і "Інші послуги". У число "Інших послуг" входить "Навчання на Вашому авто" і "Перегін автомобиля". Більш детальну інформацію обо мне можна знайти на сторінці "Про інструктора" можна знайти на однойменній сторінці. Також є на сайті спеціальна "Сторінка для жінок". Є також на сайті сторінка і для тих, хто хоче отримати ПРАВА і шукає хорошу і недорогу автошколу "АВТОШКОЛА". Також є "Пропозиція автошколам" та ін.

Ви можете ознайомитися з відгуками учнів, хто вже скористався однією із запропонованих Програм навчання водінню:

ОТЗЫВЫ ОТЗЫВЫ ВІДГУКИ ОТЗЫВЫ ОТЗЫВЫ

Якщо Ви ніколи не сиділи за кермом, або бажаєте заново, з нуля, пройти курси навчання водінню на автоматі (АКПП), і таким чином закласти правильну теоретичну і практичну основу для безпечного управління автомобілем, то радимо Вам пройти курс:

С НУЛЯ С НУЛЯ З НУЛЯ С НУЛЯ С НУЛЯ

Тут ви зможете ознайомитися з ЦІНОЮ і ЗНИЖКАМИ на курси водіння АКПП і вибрати варіант програми навчання що  найбільш до вас підходить:

ЦЕНА И СКИДКИ ЦЕНА И СКИДКИ ЦІНИ і ЗНИЖКИ ЦЕНА И СКИДКИ ЦЕНА И СКИДКИ

 

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ НА КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ МАЙСТЕРНОСТІ ВОДІЇВ!

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!!!

(044) 361-27-46
(097) 975-62-89Буду радий допомогти кожному освоїти цю прекрасну науку - БЕЗПЕЧНЕ ВОДІННЯ!

З повагою,
Володимир

Частный инструктор по вождению

 


ВІДЕО УРОКИ

 

 Уроки водіння: Техніка правильного рулювання
(автор: Aleksandr Halas)

  Уроки водіння: Паркування заднім ходом
(автор: Avto-Blogger.ru)

КОРИСНІ СТАТТІ

 

Стаття: Приватні уроки з водіння. Навіщо потрібен інструктор Стаття: Автомат або Механіка: Що вибрати?

Статті: Навіщо потрібен ИНСТРУКТОР З ВОДІННЯ?

Статті: АВТОМАТ або МЕХАНИКА: Що вибрати?

 

 

 Інструктора з водіння або автошколу можна знайти за запитами: інструктор з водіння, автоінструктор київ, приватні уроки водіння, курси водіння київ, навчання водінню, приватний автоінструктор, водіння для чайників, водіння автомобіля для початківців, приватний інструктор з водіння київ, курси водіння для жінок , уроки водіння для жінок, водіння для жінок з нуля, уроки водіння автомат, навчання водінню на акпп, автошкола академмістечко, автошкола автомат, святошино, академмістечко, святошинський район

ТЕХНІКА ВОДІННЯ

Техника вождения. Парковка 90° (вар.1): авто-инструктор.kiev.ua

Паркування 90°

Цей варіант парковки під 90° застосовується тоді, коли відстань для маневру обмежена (на проїжджій частині) і немає можливості або недостатньо місця зробити маневр з попереднім заходом вліво. Тоді проїжджаємо повз передбачуваного місця парковки на відстань не менше 2 м від машин що праворуч по руху, включаємо правий поворот або "аварійку" і повільно, заднім ходом, контролюючи ситуацію по двох бокових дзеркалах, по дузі заїжджаємо на місце стоянки між двома припаркованими машинами.